Fisnik Syla iu përgjigjet zërave për ndarjen me Fjolla Morinën

Mediale Vip

Fisnik Syla iu përgjigjet zërave për ndarjen me Fjolla Morinën

Më: 12 maj 2021 Në ora: 17:06
Fjolla dhe Fisniku

Çifti i njohur Fjolla Morina dhe Fisnik Syla u tha se janë ndarë.

Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se dyshja i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Megjithatë, këtij lajmi i ka reaguar bashkëshorti i Fjollës, Fisnik Syla përmes rrjeteve sociale ai ka mohuar një gjë të tillë.

Në storien e tij në Instagram, ka publikuar një imazh bashkë me këngëtaren teksa i ka bërë tag dhe në të njëjtën kohë e ka uruar festën e Bajamit.

“Familjarë të dashur, miq dhe dashamirë të nderuar urime festa e Fitës Bajramit!  Nga zemra ju urojmë shëndet dhe begati dhe harmoni në familjet e juaja. Fisniku dhe Fjolla”, ka shkruar ai.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat