Ronela publikon një pjesë të këngës së re, pret me padurim ta dëgjojë në klube

Mediale Vip

Ronela publikon një pjesë të këngës së re, pret me padurim ta dëgjojë në klube

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:10
Ronela

Ronela zbuloi pak nga kënga e re.

Ronela Hajati është një prej emrave më aktiv të skenës muzikore, e cila njihet për këngë të shumta.

Artistja ka kohë që e ka paralajmëruar një projekt të ri, i cili tashmë ka një datë dhe vjen më 20 maj.

Me anë të postimit të fundit, Ronela zbuloi një pjesë të kësaj kënge, të cilën pret me padurim ta dëgjojë në klube verës.

“Kjo kenga do jete celebrimi i heqjes se fashes orare . 20 MAJ! Flm… 🥂
Mezi pres ta dëgjoj në klube këtë verë! ❤️
Dhe eshte vetem fillimi! 🔥”, shkruna ajo. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat