“Iku edhe një legjendë”, Edona Llalloshi reagon e trishtuar për vdekjen e Ismet Bogujevcit

Mediale Vip

“Iku edhe një legjendë”, Edona Llalloshi reagon e trishtuar për vdekjen e Ismet Bogujevcit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 23:07
Edona Llaloshi

Një emër i njohur i estradës u shua mëngjesin e sotëm.

Këngëtarja Edona Llaloshi me anë të një postimi në Instagram, ka reaguar për vdekjen e Ismet Bogujevcit.

Ajo e quan legjendë Bogujevcin, veprat e të cilit thotë se janë vlera kombëtare.

“Iku edhe një Legjend! Do ta kujtojmë përherë Artistin e vlerave tona Kombtare me mall dhe dashuri. Ismet Bogujevci, Lavdi!”, shkruan Edona.

Ismet Bogujevci për vite me radhë i ka qëndruar besnik skenës muzikore duke sjellë këngë të shumta, të cilat do të mbesin trashëgim për brezat e ardhshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat