Morena, speciale për festën e Bajramit , por brekët ku i mbetën?

Mediale Vip

Morena, speciale për festën e Bajramit , por brekët ku i mbetën?

Më: 13 maj 2021 Në ora: 23:55
Morena

Morena është një ndër këngëtaret që gjithmonë dallohet për paraqitjet fizike që bën.

Me pozat provokuese për ndjekësit e saj, ajo në shumë raste shfaqet e zjarrtë dhe godet në forma të ndryshme.

Edhe sot, për festën e Fitër Bajramit ajo ka zgjedhur që të vishet në mënyrë interesante dhe duke mos iu vërejtur brekët.

Me veshjen që ka bërë, dhe pozën e realizuar shikojeni se si duket këngëtarja në fjalë.

Theksojmë, Morena në çdo situatë duket bukur.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat