Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Mediale Vip

Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Më: 15 maj 2021 Në ora: 15:43
Emily

Modelja ka rikthyer linjat e përsosura.

Emily Ratajkowski është një ndër emrat më të përfolur nga industria e modës, e cila njëherësh di të provokojë me paraqitjet.

Së fundi, Emily ka postuar disa fotografi, me të cilat shfaqet me një fustan të zi, të hapur në pjesën e pasme dhe dukej në formë të përkryer.

Bukuroshja ka mahnitur me fizikun pak kohë pas lindjes së djalit, andaj mori shumë komente pozitive nga ana e ndjekësve të saj.

Emily njihet për guximin në paraqitjet publike, ajo shumë herë nuk e ka pasur problem të dalë e zhveshur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat