E papërmbajtshme

Mediale Vip

E papërmbajtshme

Më: 16 maj 2021 Në ora: 13:54
Savanna Santos

Savanna Santos është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Ajo numëron më shumë se 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Savanna tërheq vëmendjen e të gjithëve me format e saj shpërthyese.

Gjoks dhe të pasme bombastike, Savanna i çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Fotot janë shumë provokuese ku ajo nuk nguron të tregojë edhe pjesët intime me bikini minimaliste.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat