I dashuri i Meghan Fox shpjegon pse mban një pikë gjaku të saj në qafë

Mediale Vip

I dashuri i Meghan Fox shpjegon pse mban një pikë gjaku të saj në qafë

Më: 16 maj 2021 Në ora: 23:25
Megan Fox dhe Machin Gan Kelly

Aktorja Megan Fox dhe reperi Machin Gan Kelly (MGK) filluan të argëtoheshin vitin e kaluar dhe që nga ajo kohë ata vazhdimisht përsërisin se janë një shpirt dhe dy trupa dhe se kanë pritur për një përjetësi për të gjetur njëri-tjetrin.

Megan një herë deklaroi se marrëdhënia e tyre ka përmasa mitike.

"Intensiteti i bashkimit me të është thjesht dërmues", shpjegon Megan, duke shtuar se "kur diçka është kaq e bukur dhe e fortë, nuk ke zgjidhje tjetër përveç se të shikosh me mirënjohje".

Këngëtari shkoi në ekstremin tjetër dhe filloi të mbante një gjerdan me një varëse që përmbante një pikë gjaku të së dashurës së tij.

"Në një rast nuk mund të udhëtoja me Megan dhe fillova të kem panik. Dhe në vend të bluzës së saj, si një kujtim ajo la ADN-në e saj, ”shpjegoi reperi në emisionin “Ellen DeGeneres”.

Kujtojmë, në shkurt, këngëtari publikoi një foto të një varëse që përmbante një pikë gjaku.

"Unë mbaj gjakun tënd rreth qafës", shkroi ai në atë kohë dhe shokoi shokët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat