Ledri publikon video dorë për dore me Morena Tarakun nga klipi i ri

Mediale Vip

Ledri publikon video dorë për dore me Morena Tarakun nga klipi i ri

Më: 17 maj 2021 Në ora: 21:11
Ledri Vula dhe Morena Taraku

Ledri Vula ka marrë Morenën në klipin e ri muzikor.

Ledri Vula së fundmi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, klipin e të cilit e ka xhiruar në Dubai.

Ai është aktiv me projekte muzikore të shumta, ndonjëherë edhe me bashkëpunime me reperë të ndryshëm të estradës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Ishte Ledri ai që sot publikoi një video me Morenën ku shihen dorë për dore duke ecur së bashku. Morena u paraqit me një veshje super provokuese ngjyrë të kuqe teksa shihej me një zingjir të markës Chanel në belin e saj të hollë.

Dyshja u takuan në Dubai teksa Morena ndau pamje edhe me Sarën, ku kalonin kohë së bashku duke shijuar darka luksoze atje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat