“Dy orë para martesës”, Vesa Luma kthehet në kohë dhe kujton këtë moment

Mediale Vip

“Dy orë para martesës”, Vesa Luma kthehet në kohë dhe kujton këtë moment

Më: 26 maj 2021 Në ora: 15:45
Vesa Luma

Vesa kujtoi momentin kur bëri provën e kafes në shtëpi.

Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën tregoi se çfarë kishte bërë dy orë para martesës.

Ajo tha se kishte bërë provën e kafes para dasmës, ndërsa thotë se shihet stresi në fytyrën e saj e lumturia në fytyrën e nënës.

“2 ore para marteses -prova e kafes?
Sapo mora befasi nje dhurate te cmuar nga motra @dealuma e cila kishte ruajtur ne arkiven e saj cdo moment backstage te dasmes..? kjo video ishte epike.. testi i kafes ne shtepi pak ore para marteses,stresi ne fytyren time dhe e lumturia ne fytyren e nanes ??
Perqafime per krejt nuset e ketij viti❤️ -eshte shume mire ma besoni??❤️“, shkruan Vesa.

Kujtojmë se Vesa Luma prej vitesh po jeton e vepron në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin e saj, Big Basta dhe djalin Lianin. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat