Oborri i shtëpisë se Mimoza Kusarit qenka i veçantë

Mediale Vip

Oborri i shtëpisë se Mimoza Kusarit qenka i veçantë

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 13:07
Mimoza Kusari-Lila

Mimoza Kusari-Lila duket se ka një vit të rëndësishëm para vetes, ajo pak muaj më parë mori detyrën e shefes së grupit parlamentar të Vetëvendosjes.

Krahas angazhimeve politike, Kusari-Lila njihet si një sportiste e rregullt me vrapimet e vazhdueshme në shtigje të ndryshme.

Deputetja gjakovare po del të jetë e vyeshme edhe në shtëpi, mjafton të shihni oborrin e saj me lule për tu bindur në këtë.

Image

Lule të ndryshme dhe te bukura janë imazhi i se dielës nga shtëpia e Mimoza Kusari-Lilës.

Pamjet:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat