Keith ndan një moment romantik me deputeten, “Dashuria ime”

Mediale Vip

Keith ndan një moment romantik me deputeten, “Dashuria ime”

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 16:25
Adriana dhe Keith

Deputetja e Kuvendit të Kosovës vazhdon ta shijojë lidhjen me të dashurin e saj.

Keith, është tejet i përkushtuar ndaj Adriana Matoshit dhe dashurinë e tyre të madhe e ndajnë edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një imazh në storien e tij në Instagram derisa shihet bashkë me aktoren duke i dhuruar një puthje në ballë.

Adriana Matoshi, shihet e shtrirë teksa ka vendosur kokën në krahë të Keith dhe ky i fundit e ka quajtur dashuri.

“Dashuria ime”, ka shkruar ai derisa i ka bërë edhe tag partneres së tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat