Loredana kësaj radhe pozon nga Parisi

Mediale Vip

Loredana kësaj radhe pozon nga Parisi

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 23:41
Loredana

Reperja është duke qëndruar në Francë.

Dhe, Loredana Zefi po ndan vazhdimisht postime nga atje.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografi të reja derisa mori vëmendje me stilin e veshjes.

Ndërkohë, një detaj që nuk mund të mos komentohej ishin tatuazhet e shumta që reperja ka në trupin e saj.

“Paris”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Loredana ditën e djeshme ka paralajmëruar se shumë shpejt do e lansojë një freestyle.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat