Kim Kardashian ju fton të luani tenis

Mediale Vip

Kim Kardashian ju fton të luani tenis

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 18:35
Kim Kardashian

Kim provokoi me fotot nga fusha e tenisit.

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, ku sërish thekson format trupore.

Ajo u shfaq e veshur me bikini dypjesëshe, në të cilat dukej atraktive teksa ishte bërë gati për të luajtur tenis.

Bukuroshja realizoi disa imazhe joshëse në fushën e tenisit, ndërsa fton ndjekësit që t’i bashkohen në lojë.

“Tenis ndokush?”, shkruan Kim sipër fotografive.

Ndryshe, Kim Kardashian muajt e fundit u komentua për ndarjen nga reperi Kanye West pas martesës disavjeçare.

Ajo deri tani nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re, ndërsa Kanye ka nisur romancë me Irina Shayk.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat