Yllka Kuqi me këtë veshje tregon linjat trupore

Mediale Vip

Yllka Kuqi me këtë veshje tregon linjat trupore

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 21:59
Yllka Kuqi

Yllka Kuqi njihet për linjat trupore që ka.

Ajo në çdo situatë duket bukur, andaj edhe qëndron aktive në lajmet rozë.

Duke publikuar imazhe të shumta, ajo në çdo moment qëndron aktive për ndjekësit që ka.

Këtë herë, me një veshje pak më ndryshe, Yllka duket bombë e vërtetë.

Pasi që kujdesin për vetën nuk e ndal asnjëherë, këngëtarja me veshjen e fundit duket perfekt dhe dallohet me linjat që ka.

Për më shumë, shikojeni dhe binduni.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat