Kida ndan foto të reja nga makina luksoze

Mediale Vip

Kida ndan foto të reja nga makina luksoze

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 16:25
Kida

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram. “Ji e mjaftueshme për veten tënde”, shkroi Kida në njërën nga Instastoryt.

Kida së fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon se e po shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Ajo erdhi e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona xhinse mjaft interesante të cilat ishin të hapura në pjesën e barkut. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat