Do bëhet nënë për herë të dytë? Zaimina Vasjari hap zemrën, rrëfen planet e së ardhmes

Mediale Vip

Do bëhet nënë për herë të dytë? Zaimina Vasjari hap zemrën, rrëfen planet e së ardhmes

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 16:47
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. Në rubrikën ‘n’Fermë’ në “E diell”, ka zbuluar se dëshiron të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo rrëfeu se pasi u bë nënë, kuptoi se duhet ta dojë më shumë nënën e saj, si dhe është bërë më e ndjeshme e më e përgjegjshme.

Zaimina: E kemi shumë me qejf. Fëmijët të ndryshojnë jetën. Më ka mësuar që nëna është gjëja më e rëndësishme në botë, që mamin ta dua dhe më shumë.

Khloe më ka bërë më të ndjeshme. Jam bërë më e përgjegjshme, kurse tani edhe nëse do të zgjohesh pak më vonë, vjen Khloe të thotë “Çohu pak.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat