Pëlqehet ndryshimi i ri i Rovena Stefës me flokë rozë

Mediale Vip

Pëlqehet ndryshimi i ri i Rovena Stefës me flokë rozë

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 18:12
Rovena Stefa

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, gjersa nuk mungon edhe me njoftimin për të rejat në jetë e karrierë.

Artistja e njohur kësaj radhe ka prezantuar ndryshimin e ri që ka bërë në dukje, siç rëndom ndodh me një pjesë të estradës.

E njëjta është transformuar në flokë rozë dhe ky stil i ri po komentohet mjaft shumë edhe nga miqtë e publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat