Ronela rrëfehet si asnjëherë më parë: Pse 2020 ishte viti i saj i tmerrit, aksidentet në videoklipe dhe kujtimet me prindërit

Mediale Vip

Ronela rrëfehet si asnjëherë më parë: Pse 2020 ishte viti i saj i tmerrit, aksidentet në videoklipe dhe kujtimet me prindërit

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 22:20
Ronela

Në një rrëfim të gjatë për veten, Ronela u ndalua te shumë kapituj që shënuan jetën e saj.

Që nga paraqitjet e saj të para në skenë si katërvjeçare, kujtimet me babanë e saj që ka ndërruar jetë para disa vitesh, i cili ishte idhulli i saj që gjithmonë ka dashur ti ngjaj.

Në anën tjetër, artistja tregoi edhe më shumë detaje për marrëdhënien e saj me nënën, e cila shpeshherë edhe e ka kritikuar për performancat e shumë komentuara.

Ronela zbuloi edhe shumë momente nga prapaskenat e klipeve që kanë përfunduar në spital ose edhe në stacion policie.

Në jetën private, këngëtarja thotë se nuk është në lidhje, ndërsa e pyetur nëse është lodhur nga pyetjet për ish të dashurin (referuar Young Zerkës), Hajati u shpreh “se si nuk u lodhën ata që pyesin”.

Pavarësisht se shfaqet gjithmonë e fortë, Ronela tregoi një detaj që askush nuk e ka ditur që nga 2020, artistja ka përjetuar një vit të tmerrshëm e sipas saj po vazhdon të jetë ashtu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat