Xhensila dhe Lumi B po sjellin duetin e shumëpritur

Mediale Vip

Xhensila dhe Lumi B po sjellin duetin e shumëpritur

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 09:22
Lumi B dhe Xhensila

Lumi B dhe këngëtarja e njohur shqiptare po sjellin bashkëpunimin e tyre muzikor së shpejt.

Lajmin e bënë të ditur përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale dhe si duket tashmë ata kanë lajmëruar se sot vjen kënga në ekranet tona.

Lumi B ndau një imazh nga prapaskenat e klipit muzikor ku shihen të dy të rregulluar teksa pozuan për kamerën.

“Prit pak”, vjen sot nga Xhensila dhe Lumi B, projekt ky i cili besohet të jetë një ‘hit veror’ nga dyshja e famashme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lumi B (@lumib)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat