Rita Ora shfaqet me një kostum rozë prej mëndafshi nga Los Angeles

Mediale Vip

Rita Ora shfaqet me një kostum rozë prej mëndafshi nga Los Angeles

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 11:32
Rita Ora

Dhe Rita Ora vazhdoi të ndajë një pamje të udhëtimit me ndjekësit e saj, ndërsa ajo pozoi me një copë copëza cëcëritëse në faqen e saj në Instagram të hënën në mbrëmje.

Këngëtarja shfaqi dekoltenë e saj me reçipeta të cilën ajo e veshi me një kostum mëndafshi për xhirimet e improvizuara jashtë një dyqani të brendshme.

Prodhuesi i hitit shfaqi fizikun e saj të zbukuruar dhe të nxirë në dy pjesë të lëkurës, të cilat ajo i kombinoi me një palë syze dielli elegant.

Rita mbante flokët e saj bjonde kaçurrelë të kthyera nga fytyra, duke përfshirë një shkëlqim të kuq buzësh rozë.

Duke pozuar jashtë dyqanit, i cili shfaqi një sërë të brendshmesh në dritaren e tij, Rita me shaka me titull shkrepjet, “Thjesht duke u përpjekur të kuptoj se si të futem brenda”.

Më herët gjatë ditës, Rita shfaqi një tjetër shfaqje ndërsa shfaqte barkun e saj të tendosur në një bluzë të verdhë dhe pantallona të gjera të përshtatshme për foto të reja seksi.

Rita morri vëmendjen në veshjen e vogël shumëngjyrësh dhe siguroi që të paraqiste një stuhi ndërsa modelonte pamjen me stil.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat