Kush i kushtoi tatuazh Loredanës?

Mediale Vip

Kush i kushtoi tatuazh Loredanës?

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 15:40
Loredana

Loredana është një prej artisteve që numëron shumë tatuazhe në pjesë të ndryshme të trupit.

Së fundi, ajo tregoi se ka realizuar një tatuazh, të cilin ia dedikoi bashkëpunëtorit të saj prej kohësh, producentit Macloud.

Reperja ka gdhendur emrin e tij në krah, ndërsa një tjetër bashkëpunëtor i saj bëri tatuazh emrin e saj.

Bëhet fjalë për fotografin dhe drejtuesin kreativ, Bobby Shaus, i cili shkroi emrin e Loredanës në krahun e tij.

“Maclou është tani në krahun tim”, kishte shkruar artistja në një postim.

Ndryshe, Lordana dhe Mozzik pas dy ditësh do të vijnë me një tjetër projekt muzikor, i cili do të shoqërohet edhe me videoklip.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat