Vedati ka zgjedhur t’i shijojë disa ditë të mira pushimi

Mediale Vip

Vedati ka zgjedhur t’i shijojë disa ditë të mira pushimi

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 16:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Vedat Muriqi bashkë me bashkëshorten e tij, Ediben dhe dy fëmijët, kanë udhëtuar për pushime.

Çifti zgjodhën që të kalojnë pushimet në Bodrum, ndërsa sollën fotografitë e para për ndjekësit në rrjete sociale.

Bashkëshortja e futbollistit publikoi pamje nga vila luksoze ku po qëndrojnë e gjithë familja e ngushtë e saj.

Po ashtu, dyshja sollën pamje edhe brenda avionit privat, me të cilin udhëtuan drejt Turqisë, saktësisht Bodrumit.

Ndryshe, Bodrumin për pushime së fundi e zgjodhi edhe këngëtari Ermal Fejzullahu bashkë me familjen e tij.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat