Pas raportimeve për lidhjen e saj me Capital T, reagon Adrola Dushi

Mediale Vip

Pas raportimeve për lidhjen e saj me Capital T, reagon Adrola Dushi

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 20:27
Adrola Dushi

Ka kohë që në media rozë raportohet për një lidhje mes dyshes.

Dhe, së fundmi u raportua se modelja bashkë me këngëtarin e kanë kaluar natën së bashku derisa ai i ka dhuruar edhe lule.

Ndërkohë, pas këtyre spekulimeve modelja ka reaguar siç duket përmes një storie në Instagram derisa është shprehur e revoltuar.

‘Qentë le t’lehin, karvani ecën. Qenie mizore’, ka shkruar Adrola, teksa njërën pjesë e ka etiketuar me hashtag.

Image

Ndryshe, edhe pse me thashetheme të shumta nuk dihet nëse dyshja janë apo kanë qen  ë ndonjëherë në lidhje dashurie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat