Nicole Kidman shihet rrugëve në Sidnei ndërsa shfaq kaçurrelat e saj natyrale

Mediale Vip

Nicole Kidman shihet rrugëve në Sidnei ndërsa shfaq kaçurrelat e saj natyrale

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 18:04
Nicole Kidman

Në vitet e fundit ajo është bërë e njohur për ndryshimet e saj në flokë prej bionde në luleshtrydhe.

Por të mërkurën, Nicole Kidman, vendosi kaçurrelat e saj natyrale në dukje, ndërsa aktorja u pa në Sidnei.

Ishte një kthim prapa në pamjen që ylli australian miratoi në filmat e saj të hershëm si Days of Thunder and Far and Away.

Aktorja e Undoing ishte vetja e saj e zakonshme elegante me një pallto me dy kraharorë të veshur mbi një bluzë të bardhë dhe një xhakete të zezë.

Në gjysmën e saj të poshtme, ish-gruaja e Tom Cruise kishte veshur pantallona gri dhe këpucë lëkure të lustruara me takë të ulët.

Vitin e kaluar Kidman  e cila kohët e fundit u kthye në Australi nga një vizitë e shkurtër në Shtetet e Bashkuara – gjykoi polemika duke shmangur karantinën e detyrueshme të Australisë në disa raste.

Në dhjetor, ylli i Moulin Rouge u lejua të kalonte karantinën për herë të dytë, të dyja herë duke u zhvendosur në pasurinë e saj me 6.5 milion dollarë në Highlands Jugore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat