Artisti vjen me një super mesazh me projektin e ri

Mediale Vip

Artisti vjen me një super mesazh me projektin e ri

Nga: Maksim Gjoka Më: 23 qershor 2021 Në ora: 21:34
Besim Zeqiri

Një tjetër projekt mjaft interesant e mjaft origjinal ka sjellë artisti Besim Zeqiri.

"Nuk harrohet kjo tokë" kështu quhet kënga mjaft interesante ardhur me video xhiruar nga Red Media me drejtimin e Burim Krasniqi.

Ne mësojmë se teksti dhe muzika është shkruar nga vetë këngëtari e orkestrimi realizuar në Studio Lumi- Hysni Klinaku.

Artisti i cili jeton në mërgim gjithmonë gjen kohë të rikthehet në vendlindje e me anë të kësaj kënge sjell një mesazh të bukur për të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat