Madonna shfaqet pa reçipeta në një ndejë të komunitetit LGBTI në New York

Mediale Vip

Madonna shfaqet pa reçipeta në një ndejë të komunitetit LGBTI në New York

Më: 26 qershor 2021 Në ora: 17:42
Madonna

Madonna i emocionoi fansat në New York City kur u fut në një klub të vogël për një performancë të befasishme për të filluar fundjavën e Krenarisë të Enjten mbrëma.

Andy Cohen ishte në prani të turmës për të kapur tronditjen e papritur në video nga një hapësirë ​​ngjarjeje në dhomën Boom Boom të The Standard Hotel në lagjen Chelsea të Manhattan, shkruan Daily Mail.

Mbretëresha 62-vjeçare e muzikës pop dëshmoi se ende është në top formë me gjoksin e saj plotësisht të ekspozuar në një bluzë të tejdukshme për të kryer dy hitet e saj klasike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Duke u shfaqur me një paruke të akullt blu, Madonna e tërhoqi turmën me një interpretim të hitit të saj të vallëzimit “Hung Up”.

Ajo kishte veshur një bluzë të zezë dhe pa sytjena, duke lënë gjoksin e zhveshur për turmën.

Ajo e shoqëroi bluzën me një veshje lëkure dhe pantallona të shkurtra lëkure me doreza të gjata rozë saten.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat