Oriola Marashi në fotosesionin e ri pa të brendshme?

Mediale Vip

Oriola Marashi në fotosesionin e ri pa të brendshme?

Më: 28 qershor 2021 Në ora: 10:59
Oriola Marashi

Modelja vazhdimisht realizon fotosesione të reja.

Dhe, Oriola Marashi prej momenteve të shumta nga prapaskenat disa prej tyre i ndanë edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, ka publikuar video teksa shihet duke pozuar para aparatit ndërkohë vëmendjen e merr veshja e saj.

Oriola, shihet e veshur me një veshje provokuese e cila ka një të çarë të fustanit teksa i zbulon pak si shumë asaj duke shtuar dyshimet se nuk ka veshur fare të brendshme për këtë fotosesion.

Ndryshe, modelja së fundmi bashkë me futbollistin Eros Grezda janë ribashkuar.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat