Capital T po i shijon pushimet në Shqipëri

Mediale Vip

Capital T po i shijon pushimet në Shqipëri

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 17:22
Capital T

Ai krahas mbrëmjeve muzikore edhe po i shijon pushimet.

Capital T, po ndan edhe postime derisa po e ekspozon fizikun e tij të formësuar.

Sot ka publikuar një fotografi në Instagram teksa ka pozuar i zhveshur në pjesën e sipërme.

“Ditët në jug”, ka shkruar reperi në përshkrimin e postimit të tij të fundit.

Ndërkohë, Capital T po e shijon suksesin e këngës “Magji” në bashkëpunim me Kidda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat