Sëmuret gjersa po këndonte në skenë Aleksandër Gjoka, dërgohet në spital

Mediale Vip

Sëmuret gjersa po këndonte në skenë Aleksandër Gjoka, dërgohet në spital

Më: 8 korrik 2021 Në ora: 23:42
Aleksandër Gjoka

I ftuar në Berat, në natën e dytë të Festës së Miqësisë, këngëtari Aleksandër Gjoka është ndjerë keq në skenë.

Ai ka qenë duke kënduar dhe në një moment ka pasur probleme me tensionin dhe është ndjerë keq.

Menjëherë në pedonalen ku edhe ishte improvizuar skena e kësaj feste ka mbërritur ambulanca dhe e ka dërguar këngëtarin Gjoka në spital.

Burime nga Spitali Rajonal Berat bëjnë me dije se këngëtari Aleksandër Gjoka ka pësuar rritje të tensionit të gjakut dhe pasi ka marrë mjekim, gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar.

Aleksandër Gjoka ishte i ftuar për të kënduar mbrëmjen e sotme në Pedonalen e Beratit, së bashku mr Redon Makashin dhe Elton Dedën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat