Osmani përmes një video: “Ton kto vjet qitash e morra vesh sa i mençem jam…”

Mediale Vip

Osmani përmes një video: “Ton kto vjet qitash e morra vesh sa i mençem jam…”

Më: 9 korrik 2021 Në ora: 09:02
Osmani Azemi

Aktori ka postuar një video.

Osman Azemi i njohur për rolin e tij “Teta Gjyli” në grupin humoristik ‘Stupcat’, ka bërë ndjekësit e tij të qeshin më mëngjes.

Teksa ndodhet në veturë Osmani thotë: “ton kto vjet qitash e morra vesh sa i mençem jam…”, kështu duke u komentuar shumë kjo video nga ndjekësit e tij në Instagram.

“Kurrë nuk është vonë”, ka shkruar aktori.

Përndryshe, ajo për të cilën është i interesuar publiku të dijë më shumë është jeta e tij private

Ani pse i martuar madje edhe prind, Osmani ka qenë përherë i rezervuar në këtë aspekt, nuk mund të gjesh të paktën asnjë foto familjare në rrjetet e tij sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat