Normani dhe Cardi B publikojnë videoklipin me skena super të nxehta

Mediale Vip

Normani dhe Cardi B publikojnë videoklipin me skena super të nxehta

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 00:00
Normani dhe Cardi B

Normani ka publikuar këngën e re “Wild Side” në bashkëpunim me Cardi B, të cilën e shoqëron një videoklip mjaft provokues.

Bashkëpunimi i shumëpritur vjen afro një vit prej se Normani u shfaq në videoklipin e Cardi dhe Megan Thee Stallion, “WAP”, që ishte hiti numër 1 në Billboard Hot 100.

“Kam qenë duke bërë prova për rreth tri javë duke u përgatitur për videon, kur Cardi e dëgjoi këngën për herë të parë”.

“Ajo erdhi për mua dhe i dha jetë kësaj kënge duke bërë thjesht atë që bën Cardi B. E dua atë femër dhe i jam shumë falënderuese”, ka thënë Normani në një deklaratë lidhur me projektin e ri.

Porse vëmendje më të madhe ka marrë videoja muzikore, në të cilën dy këngëtaret shfaqen në skena mjaft të nxehta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat