Shkurte Fejza ka sjellur në bashkëpunim projekti e ri muzikor

Mediale Vip

Shkurte Fejza ka sjellur në bashkëpunim projekti e ri muzikor

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 21:59
Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi

Shkurte Fejza ka zgjedhur të bashkëpunojë me Aziz Dërvishin.

Dyshja e njohur e zhanrit popullor e kanë publikuar me videoklip këngën dedikuar Kërçovës.

Ishte, Shkurte Fejza ajo e cila ndau një postim në rrjete sociale derisa tregoi se projekti i ri tashmë është lansuar në YouTube.

Ndryshe, ky ishte bashkëpunimi i parë i tyre dhe me menjëherë u pëlqye nga publiku shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat