Gold AG rikthehet sot me projektin muzikor rap-hip hop

Mediale Vip

Gold AG rikthehet sot me projektin muzikor rap-hip hop

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 06:19
Gold AG

Ai ka njoftuar ditë më parë për këngën e re.

Dhe, Gold AG ka zgjedhur të lansojë një projekt të ri muzikor rap pas një kohe.

Ndërkohë, përmes një postimi në rrjete sociale ai ka paralajmëruar se sot do ketë diçka të re megjithatë nuk ka thënë detaje.

Image

“A pe kallim lojën”, ka shkruar reperi në postimin e publikuar në Facebook.

Ndryshe, kënga e fundit e realizuar nga Ariani është “Plumbi” lansuar një muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat