“As s’më dhimti as sen!”, vaksinohet aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi

Mediale Vip

“As s’më dhimti as sen!”, vaksinohet aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 15:48
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit te Kosovës është vaksinuar.

Adriana Matoshi ka marrë sot vaksinën kundër Covid 19, meqë rast edhe postoi foto.

Ajo u imunizua në vendlindjen e saj në Gjilan, duke bërë apel që qytetarët të mos hezitojnë të vaksinohen.

Image

“Unë u vaksinova në vendlindje! Nashta m’barazon me men me t’gjeneratës se kurr mu rrite s’po di.
As s’më dhimti as sen! Vaksinohu edhe ti se qekjo “Delta e serte po na del”, ka shkruar Matoshi sipër imazhit.

Rikujtojmë se aktorja po shijon romacën e dashurisë bashkë me futbollistin e Ferronikelit, Keith.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat