Si flenë fëmijët? Shikoni djalin e Afërditës që do ju ëmbëlsojë ditën të gjithëve

Mediale Vip

Si flenë fëmijët? Shikoni djalin e Afërditës që do ju ëmbëlsojë ditën të gjithëve

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 18:30
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl me djalin e tyre

Sa herë Sky fle gjumë, mami Afërdita dhe babi Jakub hedhin një sy nga dhoma e të birit për të parë si po fle.

Dhe kësaj here kanë parë pamjen më të ëmbël të vogëlushit që fle me dorën mbi vete.

“Si fle ai me dorën e vendosur në atë mënyrë”, ka shkruar Afërdita e emocionuar nga pamja.

Image

Me siguri kjo duhet të jetë një nga momentet më të bukura dhe të veçanta për dyshen e prindërve, që përjetojnë emocione si pamja e Sky duke fjetur në krevatin e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat