I fejuari i Dua Lipës vazhdon vizitën në Shqipëri dhe mahnitet nga Skënderbeu

Mediale Vip

I fejuari i Dua Lipës vazhdon vizitën në Shqipëri dhe mahnitet nga Skënderbeu

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 22:22
Anwar Hadid dhe Dua Lipa

Prej dy ditësh Dua Lipa ndodhet në Shqipëri së bashku me partnerin e saj Anwar Hadid dhe familjen.

Dua dhe familja e saj e kanë vizituar edhe më parë vendin tonë kurse për Anwar kjo është hera e parë prandaj dhe kurioziteti është më i madh.

Që Anwar po e shijon shumë kohën këtu duket qartë nga postimet e tij. Vëllai i supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid nuk lë vend pa bërë foto e pa e shpërndarë me miqtë në Instagram.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by anwar (@anwarspc)

Në fotot e fundit me Duan është shfaqur i lumtur e i buzëqeshur ndërsa në Instastory ka treguar se sot ata kanë vizituar edhe Kalanë e Krujës.

Anwar ka fotografuar skulpturën e Skënderbeut dhe shkruan se ai është “biri i shqiponjave” dhe “më i madhi në vend”.

Anwar nuk ka harruar pa publikuar edhe shqiponjën dy krenare. Madje në foto galerinë ku shfaqet me Duan shkruan: “Bijtë e shqiponjave”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat