Vdes në moshën 45 vjeçare aktori i njohur Dieter Brummer

Mediale Vip

Vdes në moshën 45 vjeçare aktori i njohur Dieter Brummer

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 11:16
Australian Dieter Brummer

Aktori Australian Dieter Brummer, i cili ishte më i njohur për rolin e tij si Shane Parrish në sapunin TV Home And Away, ka vdekur në moshën 45 vjeç.

Brummer u gjet i vdekur në një shtëpi në Sidnei të shtunën, raportuan mediat australiane, shkruan BBC News.

Vdekja e tij nuk po trajtohet si e dyshimtë.

Në një deklaratë të hënën, familja e Brummer tha: “Ne humbëm Dieter-in tonë të bukur, të talentuar, qesharak, të komplikuar dhe të dashur.

“Ai ka lënë një vrimë masive në jetën tonë dhe bota jonë nuk do të jetë kurrë e njëjtë”, shtoi ai.

“Mendimet tona shkojnë për të gjithë ju që e keni njohur atë, e keni dashur atë ose keni punuar me të gjatë viteve”.

Brummer ishte jashtëzakonisht popullor në Home and Away gjatë viteve 1990, duke luajtur të dashurin e Angel Brooks të Melissa George./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat