Xhensila Myrtezaj publikon imazhe me veshjen elegante

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj publikon imazhe me veshjen elegante

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 21:29
Xhensila Myrtezaj

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja ka kaluar ka realizuar fotosesionin e ri elegant e veshur mjaft me stil prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme. Ajo u shfaq në rroba të cilat i theksonin tiparet trupore për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Flokët e rregulluara bukur dhe grimi i kombinuar me veshjen vetëm sa i shtonin bukurinë paraqitjes elegante të Xhensilës.

Fotografitë e publikuara u pëlqyen mjaft shumë por edhe u komentuan pozitivisht nga fansat dhe kolegët e artistes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat