Kryetari i Gjilanit dhe partnerja e tij kanë pozuar me veshje elegante

Mediale Vip

Kryetari i Gjilanit dhe partnerja e tij kanë pozuar me veshje elegante

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 23:16
Lutfi Haziri me gruan

Lutfi Haziri njihet për aktivitetin e tij të shpeshtë në rrjete sociale.

Ndërsa këtë herë Mika, vendosi të tregojë se ajo dhe bashkëshorti i saj, Lutfiu janë veshur dhe rregulluar bukur për një rast special.

Kryetari i Gjilanit erdhi me një kostum të zi klasik ndërsa ajo që mori vëmdnejn ishte Mika, e veshur me një fustan elegant ngjyrë floriri.

Si dhe e rregulluar mjaft bukur deri në çdo detaj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat