Dy ish-konkurrentët e njohur të “Për’puthen” fotografohen nga shtrati

Mediale Vip

Dy ish-konkurrentët e njohur të “Për’puthen” fotografohen nga shtrati

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 22:37
Aristela dhe Mevlani

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Aristela ishte e ftuar në Top Arena, ku nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve për Mevlanin, me të cilin është përfolur për një lidhje përgjatë kohëve të fundit.

“Jemi të lidhur, u ndamë para pak minutash se iku në Gjermani”, tha Aristela, e cila më pas shtoi se po bënte shaka, aty salla u “shkri”.

Mirëpo një foto e postuar nga Mevlani i ka nxitur sërish këto thashetheme.

Dyshja shfaqen duke pozuar në shtrat bashkë teksa Mevlani e ka mbështetur kokën në preherin e Aristelës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat