Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

Mediale Vip

Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 08:37
Yllka Gashi

Aktorja është rikthyer në kohë.

Yllka Gashi, ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa është rikthyer vite më parë.

Imazhin e ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yllka Gashi (@yllka_gashi)

Ajo ka zgjedhur ta publikojë foton me ngjyrat bardh dhe zi duke shkruar në përshkrimin e postimit vitin se kur e ka shkrepur foton.

Sabi-1997. #throwbackthursday #ArtFoto #Prishtinë”, ka shkruar Yllka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat