George Clooney dhe George dhe Amal Clooney po bëhen prindër për herë të tretë

Mediale Vip

George Clooney dhe George dhe Amal Clooney po bëhen prindër për herë të tretë

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 18:06
George dhe Amal Clooney

George dhe Amal Clooney thuhet se janë në pritje të një fëmije tjetër.

George Clooney dhe gruaja e tij Amal thuhet se janë në pritje të një fëmije tjetër, katër vjet pasi mirëpritën binjakët adhurues Ella dhe Alexander, shkruan mirror.co.uk

Ylli i Hollivudit, 60 vjeç dhe avokatja për të drejtat e njeriut, 43 vjeçare, mirëpritën binjakët Ella dhe Alexander katër vjet më parë.

Një burim tha për OK! SH.B.A: “Gumëzhia është se ata do të kenë përsëri binjakë. Amal thuhet se do të ketë kaluar tremujorin e saj të parë dhe ajo tashmë ka filluar të shfaqet, kështu që shumë shpejt, të gjithë do ta dinë”.

Të brendshmit thonë se çifti i lumtur ua kanë thënë miqve të tyre të ngushtë, duke organizuar një darkë intime afër vilës së tyre italiane më 4 korrik për të ndarë lajmin e madh.

ImageThuhet se ata ndanë njoftimin e tyre të madh gjatë një darke të zbukuruar në restorantin e preferuar të yllit të Ocean’s Eleven, Il Gatto Nero.

George ishte i çuditshëm nga entuziazmi dhe mezi priste t’u tregonte të gjithëve”, shtoi burimi, duke thënë se lajmet e tyre “u pritën me dëshira të mira gjatë gjithë kohës”.

George u tha të ishte “kaq krenar”, ndërsa Amal ishte “i ndezur”.

Insajderi vazhdoi: “Kjo është diçka që George dhe Amal vërtet e donin, por në moshën e saj, nuk kishte asnjë garanci. Soshtë kaq emocionuese. George ka qenë i hapur për të kërkuar më shumë fëmijë, kështu që marrja e dy në të njëjtën kohë do të ishte ideale!”

Dhe thuhet se Ella e vogël dhe Aleksandri janë shumë të ngazëllyer për t’u bërë vëllezër e motra të mëdhenj në një shtesë të re në familje.

Besohet se George dhe Amal, të cilët u martuan në vitin 2014, u thanë binjakëve në ditëlindjen e tyre [6 qershor], dhe se Ella po “lyp” për një motër të vogël për një kohë tani.

Mirror ka kontaktuar përfaqësuesit e George për koment.

Lajmi vjen ndërsa çifti janë bllokuar në rezidencën e tyre në veri të Italisë pasi zona u godit nga përmbytjet e shpejta.

Ata janë vendosur në shtëpinë e tyre në Liqenin Como pasi tre ditë shi i madh shkaktoi përmbytje, duke lënë baltë dhe mbeturina të grumbulluara në ballkonin e katit të parë të vilës së 9,95 milion £ të Shekullit 18.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat