Vesa Smolica ka provokuar me pozat e reja

Mediale Vip

Vesa Smolica ka provokuar me pozat e reja

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:08
Vesa Smolica

Vesa Smolica është këngëtarja nga Gjakova e cila pëlqehet dhe shquhet për vokalin e artë të saj.

Bukuroshja me anë të instagramit shpesh merr vëmendje për postimet që shfaq ku nuk mungojnë as pozat provokuese.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot tek sa pozon duke ngjitur shkallët e duke treguar të pasmet.

Ndërkohë nuk mungoi as mbishkrimi që Vesa e shkroi pa turp “Kiss my A**”, sipër fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat