Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë bërë një apel

Mediale Vip

Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë bërë një apel

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:12
Mihrija dhe Naimi

Çifti i njohur sot janë vaksinuar me dozën e parë të vaksinës anti Covid 19.

Ndërkohë që ata kanë bërë apel tek qytetarët që të mos ngurrojnë ti marrin vaksinat, pasi është mirë për shëndetin e tyre dhe të gjithëve.

“Vaksionohuni ju lutem që të mbroni shëndetin tuaj dhe të tjerëve! Falenderimi ju takon gjithë personelit shëndetësorë në Kosovë….MB, ka shkruar Mihrija sipër imazhit.

Rikujtojmë se përveç muzikës çifti i njohur ka kohë që udhëheqin emisionon televiziv “Odeon”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat