Me këto fjalë prekëse Sabri Fejzullahu e kujton vëllain e tij

Mediale Vip

Me këto fjalë prekëse Sabri Fejzullahu e kujton vëllain e tij

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 15:34
Sabri Fejzullahu me vëllain e tij

Këngëtari e ka rikujtuar vëllain e tij të ndjerë.

Sabri Fejzullahu, ka publikuar një imazh bashkë me vëllain e tij i cili ka ndërruar jetë vitin e kaluar.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram e ka postuar fotografinë derisa i ka shkruar edhe një dedikim.

“O Abej o fisniku i jon qe te mori sot nji vite aj qe i besove e u mbrshtete, , i madhi Zot. Dashnija vizitat e takimet qe ti i mbajte mes nesh, mes familjareve , po shuhen abeja im se Ti sje ma per me na bashku..I lumi Ti për shpirtin tan te paster , e per dashnin ndaj njerezimit .Kurr nuk te harroj Ty o motivues i imi qe me dhe vetëm mirësi”, ka shkruar Sabri Fejzullahu.

Ndryshe, përmes hapësirës në komente ai u ngushëllua nga miqtë dhe kolegët e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat