Me kaq pozitivitet e filloi sot ditën Learta

Mediale Vip

Me kaq pozitivitet e filloi sot ditën Learta

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 15:09
Learta

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo ndryshe njihet si reja e këngëtares së njohur Shyrete Behluli.

Kjo ka bërë që Learta të jetë në qendër të vëmendjes që nga momentit që është bërë pjesë e familjes Sahliu.

Së fundmi Learta ka postuar disa foto në Instastory dhe si duket ajo e ka nisur ditën plotë pozitivitet.

Në foto shihet bashkëshorti i saj, Kushtrim Salihu dhe djali Matini.

Të dy duken shumë bukur dhe po, dita e Leartës ka filluar si është më së miri, afër dy njerëzve më të dashur të saj. /

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat