Besart Halimi ndan momente pranë gruas

Mediale Vip

Besart Halimi ndan momente pranë gruas

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 18:40
Besart Halimi me gruan

Besart Halimi vazhdon të mbetët aktiv me pozat e veçanta që publikon.

Ai në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë, duke shprehur publikisht dashurinë që ka për personat e familjes.

Këtë herë, bashkë me gruan ai ndau momentin më të mirë ku çifti reflektojnë pozitivitet pranë njëri tjetrit.

Për më shumë, shikojeni sa bukur duken.

Mos të harrojmë, dyshja janë prindër të një vajze.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat