Gjira: S’ besoj që guxon naj kush të më bëj diss

Mediale Vip

Gjira: S’ besoj që guxon naj kush të më bëj diss

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 22:32
Gjira

Argjira Kajtazi është njëra nga rep – artistet e para femër në estradën shqiptare.

Derisa ajo dhe një pjesë e vogël e vajzave kishin talentin për të bërë rep dhe dita ditës u shtuan edhe talente të reja.

Gjira është njëra nga vajzat që pasi u shtuan të tjerat thuhej se po i bëhet diss në tekstet e të rejave por që Gjira nuk është se u ka dhënë rëndësi.

Së fundi, ajo ju ka dhënë hapërsirë fansave të saj ti bëjnë pyetje përmes rubrikës ask në InstaStory.

Ajo u pyet: “T’kish bo diss dikush do ia ktheje apo do heshtje?.

Përgjigja e bnukuroshes ishte epike.

“N’varet kush… S’ besoj që guxon naj kush”, ajo po që e ‘vulosi’ me përgjigjen e kthyer pa hezitim duke u shprehur se nuk i bënë dikush diss drejtuar asaj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat