Bruno Revolt sjell "I don", super këngë dhe klip

Mediale Vip

Bruno Revolt sjell "I don", super këngë dhe klip

Nga: Maksim Gjokaj Më: 18 shtator 2021 Në ora: 08:38
Bruno Revolt

Koha për më shumë ritëm dhe stil, pas këngës kushtuar dashurisë reale.

Artisti nga Shqipëria Bruno Revolt ka ardhur me projektin më të ri ndryshe nga kënga që e solli gjatë verës.

Kënga më e re që sapo është publikuar e që ka nisur të pritet mjaft mirë që në orët e para të publikimit quhet "I don".

Publikimi i videos mjaft të bukur nga Max Production e gjeni në kanalin e tij muzikor BrunoRevoltOfficial, ndërsa producent i këtin projekti është Jeris Kaso, vija melodike krijuar nga vetë Bruno Revolt dhe Muma, teksti nga Muma, mix-master nga Alandy.

Këngën e gjeni dhe mund ta shtoni në hitet e juaja të momentin në linkun më poshtë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat