Legjenda, Adelina Ismaili takohet me Elita 5

Mediale Vip

Legjenda, Adelina Ismaili takohet me Elita 5

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 13:20
Elita 5 dhe Adelina Ismaili

 10:28 | 18 Shtator 2021

Këngëtarja ka ndarë një imazh me grupin legjendar.

Adelina Ismaili, nuk ka zbuluar detaje rreth takimit të tyre vetëm se ka publikuar fotografinë.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar imazhin teksa mori komente të shumta nga fansat duke kërkuar edhe një bashkëpunim mes tyre.

“Elita 5… Legends…”, shkroi Adelina në mbishkrimin e postimit të saj.

Ndryshe, diva shqiptare bashkë me grupin kanë projekte muzikore së bashku lansuar vite më parë të cilat dëgjohen edhe sot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat